Technik Automatyk

  • Wynagrodzenie:
    4 500 zł - 9 000 zł
  • Opublikowano:
    4 tygodnie temu
  • Kategoria:
    Produkcja
  • Termin ostateczny:
    5 kwietnia 2021
  • Języki:
    polski, Rosyjski, ukraiński

OPTIMUM COMPANY Sp. z o.o. (Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego posiada wpis nr 21584)  Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

 KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI  –  możesz zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNIK AUTOMATYK

OPIS STANOWISKA:

  • Wystarczy Nam Twoja ambicja, ukierunkowanie na ciągły rozwój i dążenie do celu, a stworzymy dla Ciebie nieograniczone możliwości nauki.

OCZEKUJEMY:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenia technicznego lub zawodowego w kierunku automatyki, elektroniki lub elektryki
  • Podstawowej znajomości systemów sterowania PLC i HMI
  • Podstawowej znajomości zagadnień z zakresu automatyki, elektroniki, mechatroniki
  • Podstawowej umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy)
  • Gotowości do pracy w systemie  zmianowym (trzyzmianowym oraz w weekendy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Diagnostyka oraz usuwanie awarii i usterek występujących w zakresie automatyki przemysłowej
  • Realizacja przeglądów zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej i harmonogramach
  • Modyfikacja i modernizacja istniejących układów automatyki
  • Projekty optymalizacyjne

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie pracownicze, możliwość dołączenia do programu Multisport, bony świąteczne i inne świadczenia socjalne, bezpłatną stołówkę dla pracowników, możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Pracę w nowoczesnej firmie z wieloma udogodnieniami dla pracowników
  • Wdrożenie w zakres obowiązków oraz wsparcie zespołu
  • Program wdrożeniowy dla osób bez doświadczenia
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

lokalizacja