STOLARZ praca w Niemczech

  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji
  • Opublikowano:
    4 miesiące temu
  • Kategoria:
    Praca fizyczna
  • Termin ostateczny:
    5 czerwca 2021
  • Języki:
    niemiecki

OPTIMUM COMPANY Sp. z o.o. (Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego posiada wpis nr 21584)  Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

 KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI  –  możesz zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych NIEMIECKICH KLIENTÓW poszukujemy osoby na stanowisko:

STOLARZ

OPIS STANOWISKA:

  • STOLARKA BUDOWLANA – NACINANIE DREWNA
  • SKŁADANIE OKIEN
  • SZLIFOWANIE, LAKIEROWANIE ELEMENTÓW DREWNIANYCH

OCZEKIWANIA:

  • CHĘCI DO PRACY
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ
  • DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
  • ZNAJOMOŚĆ PODSTAW JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  • WŁASNY SAMOCHÓD BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ
  • POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €
  • LICZNE PREMIE I BONUSY