Spedytor międzynarodowy

  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    3 500 zł - 9 000 zł
  • Opublikowano:
    2 miesiące temu
  • Kategoria:
    Transport / Spedycja
  • Termin ostateczny:
    7 kwietnia 2021
  • Języki:
    polski

Obowiązki:

– planowanie i zarządzanie procesem transportowym,

– organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych,

– nadzór nad realizowanymi projektami,

– budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez wypracowywanie najwyższych standardów pracy.

Wymagania:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

znajomość sektora spedycji międzynarodowej oraz lokalnego rynku przewoźników i klientów, mile widziana własna baza klientów,

zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,

umiejętność pracy pod presją czasu,

wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe,

znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa transportowego,

umiejętność analitycznego myślenia,

komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie atutem).

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy uzależniony od wyników,

umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,

laptop, telefon służbowy, kartę Multisport,

przejrzyste i standaryzowane systemy: organizacyjny, informatyczny, motywacyjny,

autonomiczność i samodzielność podejmowania decyzji,

profesjonalne szkolenia w zakresie spedycji,

pracę w kilkusetosobowym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym, będącej liderem w branży.

lokalizacja