Spedytor międzynarodowy

  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    3 500 zł - 9 000 zł
  • Opublikowano:
    4 miesiące temu
  • Kategoria:
    Transport / Spedycja
  • Termin ostateczny:
    7 czerwca 2021
  • Języki:
    polski

OPTIMUM COMPANY Sp. z o.o. (Agencja Pośrednictwa Pracy, Agencja Pracy Tymczasowej,  wpis do KRAZ nr 21584)  Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

 KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI  –  możesz zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Obowiązki:

  • planowanie i zarządzanie procesem transportowym,
  • organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych,
  • nadzór nad realizowanymi projektami,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez wypracowywanie najwyższych standardów pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość sektora spedycji międzynarodowej oraz lokalnego rynku przewoźników i klientów, mile widziana własna baza klientów,
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe,
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa transportowego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie atutem).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy uzależniony od wyników,
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
  • laptop, telefon służbowy, kartę Multisport,
  • przejrzyste i standaryzowane systemy: organizacyjny, informatyczny, motywacyjny,
  • autonomiczność i samodzielność podejmowania decyzji,
  • profesjonalne szkolenia w zakresie spedycji,
  • pracę w kilkusetosobowym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym, będącej liderem w branży.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez OPTIMUM COMPANY Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 roku, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest OPTIMUM COMPANY Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. A. Tomaszewskiego 11. NIP 9721299353 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

lokalizacja