Spawacz aluminium

  • Wynagrodzenie:
    € 2.200 - € 2.600
  • Opublikowano:
    4 dni temu
  • Kategoria:
    Praca fizyczna
  • Termin ostateczny:
    29 czerwca 2019
  • Języki:
    niemiecki

Opis

Atrakcyjne wynagrodzenie! Niemiecka umowa o pracę!!

Dla naszego zagranicznego klienta szukamy osób na stanowisko:

Spawacz aluminium w okolicach Lipska

  • Spawanie aluminium
  • Ręczne przygotowanie elementów/spoin do spawania
  • Czyszczenie i szlifowanie spawanych elementów
  • Spawanie i szlifowanie elementów konstrukcji

Obowiązki

  • Doświadczenie w pracy jako spawacz
  • Chęć podjęcia pracy od ZARAZ
  • Aktualne certyfikaty
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy
  • Znajomość języka niemieckiego

Co możemy zaproponować

  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Terminowe, wysokie zarobki 2200€ brutto miesięcznie
  • Możliwe nadgodziny, wypłacane wraz z wynagrodzeniem
  • Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie
  • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Niemieckie świadczenia socjalne, pakiet ubezpieczeń zdrowotnych, Kindergeld

lokalizacja