Ślusarz

  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji
  • Opublikowano:
    1 miesiąc temu
  • Kategoria:
    Transport / Spedycja
  • Termin ostateczny:
    14 kwietnia 2021

OPTIMUM COMPANY Sp. z o.o. (Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego posiada wpis nr 21584)  Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

 KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI  –  możesz zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

ŚLUSARZ

Wymiar czasu pracy: Cały etat

ZADANIA

  • przygotowanie konstrukcji do spawania
  • obsługa narzędzi ślusarskich

Wymagania podstawowe

  • wykształcenie zawodowe w kierunkach technicznych (preferowane mechanik, ślusarz)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie na w/w stanowisku oraz umiejętność obsługi elektronarzędzi będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowie o pracę, w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze, adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • atrakcyjny system motywacyjny, składający się z premii i świadczeń dodatkowych w tym karta sportowa, karta kulturalna, dofinansowanie do wypoczynku, program poleceń pracowniczych, program inicjatyw KAIZEN)
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego z dostępem do nowoczesnych technologii w jednej z największych firm w regionie
  • wysokie standardy BHP
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez OPTIMUM COMPANY Sp. z o.o. z siedzibą w KICINIE zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 roku, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest OPTIMUM COMPANY Sp. z o.o. z siedzibą w KICINIE ul. Działkowa 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.