SEKRETARKA

  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    4 000 zł
  • Opublikowano:
    2 miesiące temu
  • Kategoria:
    Administracja biurowa
  • Termin ostateczny:
    31 marca 2021
  • Języki:
    angielski, polski

OPIS STANOWISKA

  • dbanie o sprawne funkcjonowanie biura
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej oraz centrali telefonicznej
  • przygotowywanie pism, prezentacji, raportów, analiz oraz korespondencji
  • zaopatrzenie biura w artykuły biurowe oraz współpraca z wybranymi dostawcami usług
  • ewidencji faktur od dostawców
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

WYMAGANIA

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • doskonała organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność i komunikatywność

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • opiekę medyczną w prywatnej placówce
  • przyjazną atmosferę pracy