PRACOWNIK SEKRETARIATU-RECEPCJI

  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    3 500 zł
  • Opublikowano:
    1 miesiąc temu
  • Kategoria:
    Administracja biurowa
  • Termin ostateczny:
    10 kwietnia 2021
  • Języki:
    angielski, polski

OPTIMUM COMPANY Sp. z o.o. (Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego posiada wpis nr 21584)  Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

 KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI  –  możesz zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK SEKRETARIATU- RECEPCJI

 Zakres obowiązków:

  • administracyjna obsługa sekretariatu, firmy i gości,
  • organizacja podróży służbowych krajowych i zagranicznych (m. in. rezerwacja noclegów, zamawianie taksówek),
  • dostarczanie dokumentów i materiałów do współpracujących firm,
  • współpraca z kurierami oraz dostawcami,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • gotowość do pracy na rzecz innych działów (zadania poza administracyjne).

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, komunikatywność, skrupulatność,
  • chęć i zaangażowanie w rozwiązywanie postawionych zadań,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • czynne prawo jazdy kat.B,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania.
  • Możliwość pracy w zgranym zespole,
  • formę zatrudnienia umowa o pracę lub inne
  • Ponadto możesz skorzystać z: karty Multisport dla Pracowników oraz członków rodziny, pakietu medycznego, ubezpieczenia na życie, lekcji j. angielskiego z native speakerem.