Pracownik produkcji

  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    € 2.500
  • Opublikowano:
    1 miesiąc temu
  • Kategoria:
    Produkcja
  • Termin ostateczny:
    2 kwietnia 2021
  • Języki:
    niemiecki

Opis stanowiska

  • kontrola jakości „płytek obwodu drukowanego” wykonanych z miedzi lub ceramicznych
  • pakowanie
  • obsługa maszyn (zależnie od działu, zawsze po przeszkoleniu)

Wymagania stanowiska

  • gotowość do pracy zmianowej (tzw. „rollende Woche”)
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie stanowiło atut
  • mile widziane auto na dojazdy do pracy
  • punktualność
  • dokładność
  • zorientowanie na cel

Oferujemy

  • pracę na czas określony (około trzy miesiące – mile widziani studenci lub osoby szukające zatrudnienia na krótki okres)
  • minimalny okres zatrudnienia wynosi 8 tygodni!
  • wzrastającą stawkę godzinową (w 1. miesiącu: 11.51 € brutto/h , w 2. miesiącu 13.05 € brutto/h od 3. miesiąca 15.35 € brutto/h) + dodatki za pracę zmianową i pracę w weekendy
  • możliwość zapewnienia mieszkania przez firmę (odpłatnie)
  • gwarancję odprowadzania składek
  • bezpłatne ubranie robocze

lokalizacja