PRACOWNIK PRODUKCJI BEZ DOŚWIADCZENIA

  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    4 700 zł
  • Opublikowano:
    1 miesiąc temu
  • Kategoria:
    Produkcja
  • Termin ostateczny:
    11 maja 2021
  • Języki:
    polski, ukraiński

OPTIMUM COMPANY Sp. z o.o. (Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego posiada wpis nr 21584)  Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

 KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI  –  możesz zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • pracownik produkcji armatury łazienkowej
  • oczyszczanie produktów sprężonym powietrzem
  • obsługa maszyn do szlifowania i polerowania
  • pakowanie produktów

WYMAGANIA:

  • Sumienność i punktualność
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 21zł/h + płatne nadgodziny + premię uznaniową
  • 15%-dodatek za pracę w godzinach nocnych