optimumcompany

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Sady k/Poznania
20 zł Wygasa za 3 dni

OPIS PRACY

Opis stanowiska:

  • wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów,
  • przewożenie produktów za pomocą wózków widłowych, podnośników palet oraz wózków prowadzonych.
  • pobieranie zamówień klientów ze wszystkich poziomów konstrukcji wielopoziomowych, pakowania i wysyłania zamówionych przez klienta towarów,
  • odbieranie produktów oraz kompleksowe rozwiązywanie problemów.
  • w zależności od potrzeb pracownik może być zobowiązany do obsługi sprzętu zmechanizowanego (np. wózka widłowego lub platformy na podnośniku)

OCZEKIWANIA:

  • Zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność i skrupulatność,

    Warunki zatrudnienia:

  • stawka 20 zł brutto/h + premia do 15%
  • bezpłatny transport pracowniczy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • stałe wsparcie zespołu konsultantów
  • obiad za 1 zł
  • prywatną opiekę medyczną(Medicover)
  • kartę sportową(OK System)
  • rabaty do 50% w wybranych sklepach
  • szkolenia wprowadzające