Praca dla par / Automotive → 10.45€ + 350€ diety!

  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    € 2.500
  • Opublikowano:
    1 miesiąc temu
  • Kategoria:
    Produkcja
  • Termin ostateczny:
    5 kwietnia 2021
  • Języki:
    niemiecki

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn,
  • montaż części samochodowych,
  • praca na produkcji w branży automotive,
  • praca w systemie 3 zmianowym.
  • praca od pn-pt.

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą,
  • wynagrodzenie: stawka początkowa 10,45 brutto/h + 350 diety,
  • stawka rosnąca po 6 tygodniach,
  • dodatki zmianowe,
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • możliwość zapewnienia mieszkania, przez firmę (odpłatnie),
  • bezpłatne ubranie robocze,
  • długotrwała praca w renomowanej firmie w Niemczech.

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (A2/B1),
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane pary,
  • mile widziane prawo jazdy i samochód,
  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
  • punktualność i samodzielność,
  • odpowiedzialny stosunek do pracy.

lokalizacja