Logistyk w firmie IT

  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    6 000 zł - 10 000 zł
  • Opublikowano:
    1 miesiąc temu
  • Kategoria:
    Inżynieria
  • Termin ostateczny:
    31 marca 2021
  • Języki:
    angielski, polski

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Suchy Las (pow. poznański)

6000-10000 plus pakiety

Opis stanowiska :

  • Tworzenie zamówień zakupu do dostawców polskich i zagranicznych;
  • Koordynowanie procesu przyjęcia przesyłek i realizowanych dostaw;
  • Koordynacja transportów wewnętrznych i zewnętrznych (w tym importów i exportów także z poza UE);
  • Obsługa dokumentacji celno-skarbowej;
  • Monitorowanie i optymalizacja poziomu zapasów i kosztów zakupowych oraz logistycznych;
  • Nadzorowanie właściwego obiegiem dokumentacji w firmie;
  • Obsługa procesu reklamacyjnego związanego z transportem i jakością dostawy;
  • Składanie zamówień zaopatrzenia firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem (jeśli nie masz doświadczenia pomożemy zdobyć Ci niezbędne kompetencje);
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie minimum na poziomie B2;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziana znajomość systemu ERP – ENOVA, będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania strategicznego;
  • Inicjatywa, samodzielność i kreatywne podejście do powierzonych zadań;
  • Zdolności interpersonalne i umiejętność pracy z zespołem;
  • Systematyczność oraz dokładność, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełny etat (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony);
  • Praca w środowisku międzynarodowym;
  • Wzrost wynagrodzenia uzależniony od uzyskanych postępów;
  • Zaangażowanie w ciekawe i międzynarodowe projekty;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, opartej na zasadzie zaufania, szacunku dla pracownika, gdzie istotne są długofalowe rezultaty pracy;
  • Elastyczne godziny pracy;