Kierownik Zarządzania grupą Przedstawicieli Handlowych

  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    4 500 zł
  • Opublikowano:
    4 tygodnie temu
  • Kategoria:
    Administracja biurowa
  • Termin ostateczny:
    5 kwietnia 2021
  • Języki:
    polski

OPTIMUM COMPANY Sp. z o.o. (Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego posiada wpis nr 21584)  Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

 KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI  –  możesz zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielkopolska

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem handlowym w regionie
  • Wyznaczanie priorytetów i motywowanie zespołu PH
  • Realizację celów i budżetów sprzedażowych
  • Wdrażanie strategii rynkowych i akcji promocyjnych w regionie
  • Systematyczne raportowanie wyników całego zespołu
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem – minimum 2 lata
  • Znajomości branży FMCG to podstawowy warunek rozważenia oferty
  • Doświadczenia w zarządzaniu budżetem
  • Umiejętności analitycznych
  • Dobrej znajomości zasad prowadzenia coachingów
  • Proaktywność i samodzielności w działaniu
  • Dobrej i praktycznej znajomości pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze alkoholowym

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Samodzielność w kreowaniu propozycji rozwiązań
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy oraz środki wspierające realizację planów)
  • Możliwość awansu

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez OPTIMUM COMPANY Sp. z o.o. z siedzibą w KICINIE zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 roku, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest OPTIMUM COMPANY Sp. z o.o. z siedzibą w KICINIE ul. Działkowa 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

lokalizacja