Kierownik Robót Spawalniczych

  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    7 000 zł - 11 000 zł
  • Opublikowano:
    3 miesiące temu
  • Kategoria:
    Budownictwo
  • Termin ostateczny:
    14 czerwca 2021

OPTIMUM COMPANY Sp. z o.o. (Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego posiada wpis nr 21584)  Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

 KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI  –  możesz zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT SPAWALNICZYCH

Miejsce pracy: województwo lubelskie

Opis stanowiska :

  • kierowanie i nadzór nad podwykonawcami z zakresu robót spawalniczych,
  • Dodaj ofertę pracy współpraca z Zamawiającym, Wykonawcą Nadzoru Inwestorskiego oraz UDT,
  • tworzenie i weryfikacja niezbędnej dokumentacji spawalniczej dla potrzeb kontraktu,
  • prowadzenie rozliczenia robót z zakresu spawalnictwa,
  • udział w procesie ofertowania (analiza dokumentacji, zapytania ofertowe, kalkulacja ceny),
  • uczestnictwo w procesie zakupów w zakresie spawalnictwa,
  • prowadzenie dokumentacji budowy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: spawalnictwo, mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa lub pokrewne),
  • doświadczenia na stanowisku: minimum 3 lata w nadzorze spawalniczym,
  • dyplom – Międzynarodowy lub Europejski Inżynier Spawalnik (IWE lub EWE),
  • certyfikat Kompetencji – Międzynarodowy lub/i Europejski Inżynier Spawalnik (IWE lub/i EWE),
  • uprawnienia do badań nieniszczących złączy spawanych minimum II stopnia np. penetracyjne (PT-2) lub/i inne,
  • czytanie, analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • kwalifikowanie technologii spawania,
  • opracowywanie oraz weryfikacja instrukcji technologicznych spawania (WPS),
  • opracowywanie oraz weryfikacja planu spawania i badań,
  • znajomość obowiązujących dyrektyw, standardów wykonawczych, przepisów krajowych oraz norm spawalniczych i wykonawczych wyrobu,
  • obsługa komputera i programów wspomagających (w tym. m.in. MS Office, AutoCAD, i inne),
  • znajomości przepisów prawa budowlanego, rozporządzeń oraz norm branżowych,
  • umiejętności kierowania grupą podwykonawców,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • system premiowy
  • dzień wolny w urodziny
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • sekcje sportowe
  • kursy językowe
  • szkolenia dla pracowników
  • wolontariat pracowniczy
  • wymiany międzynarodowe

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez OPTIMUM COMPANY Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 roku, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest OPTIMUM COMPANY Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Adama Tomaszewskiego 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.