KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY

  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    6 000 zł
  • Opublikowano:
    2 miesiące temu
  • Kategoria:
    Transport / Spedycja
  • Termin ostateczny:
    30 marca 2021
  • Języki:
    polski

Opis stanowiska:

  • Praca na stałych trasach międzynarodowych, głównie: Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Szwajcaria, Włochy, Austria, Czechy oraz Skandynawia,
  • Jazda w obsadach podwójnych i pojedynczych,

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. C+E,
  • Minimum rocznego doświadczenia w zawodzie,
  • Świadectwo kwalifikacji, Orzeczenie psychologiczne, Kartę kierowcy,
  • Uczciwość i dyspozycyjność,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system motywacyjny (podstawa+ premia+ diety+ dodatki),
  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę już od pierwszego dnia pracy,
  • Terminowe rozliczenia,
  • Nowoczesny tabor z pełnym wsparciem autoryzowanych serwisów.

Benefity:

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon służbowy do celów również prywatnych),
  • Dla kierowcy w trasie: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne (poza kartą NFZ), całodobowe doradztwo w zakresie wykorzystania czasu pracy i jazdy, Ubezpieczenie dotyczące ochrony prawnej DAS,

Dla kierowcy i jego rodziny:

  • Bony świąteczne dwa razy do roku,
  • Paczki świąteczne dla dzieci,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Ubezpieczenie grupowe.