HYDRAULIK

  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    3 500 zł - 6 000 zł
  • Opublikowano:
    1 miesiąc temu
  • Kategoria:
    Praca fizyczna
  • Termin ostateczny:
    11 maja 2021
  • Języki:
    polski, ukraiński

OPTIMUM COMPANY Sp. z o.o. (Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego posiada wpis nr 21584)  Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

 KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI  –  możesz zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

HYDRAULIK

OPIS STANOWISKA:

  • Usuwanie bieżących usterek i awarii.
  • Czynny udział w pracach konserwacyjno – remontowych.
  • Diagnozowanie i ocena stanu technicznego urządzeń.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych.

WYMAGANIA:

  • znajomość branży hydraulicznej mile widziana ( Możliwość przyuczenia )
  • prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie (dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia)