ELEKTROMONTER

  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    2 900 zł - 5 500 zł
  • Opublikowano:
    4 tygodnie temu
  • Kategoria:
    Energetyka
  • Termin ostateczny:
    5 kwietnia 2021
  • Języki:
    polski

OPTIMUM COMPANY Sp. z o.o. (Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego posiada wpis nr 21584)  Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

 KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI  –  możesz zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

ZADANIA

  • montaż przewodów elektrycznych na pojeździe
  • montaż wiązek i koszy kablowych
  • montaż oświetlenia
  • łączenie szaf elektrycznych

Wymagania podstawowe

  • wykształcenie na poziomie średnim zawodowym (elektrycznym, elektronicznym)
  • teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu elektryki i elektroniki
  • umiejętność praktycznego wykorzystywania przyrządów pomiarowych
  • umiejętności manualne przy montażu zespołów elektrycznych i elektronicznych

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowie o pracę, w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze, adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • atrakcyjny system motywacyjny, składający się z premii i świadczeń dodatkowych w tym karta sportowa, karta kulturalna, dofinansowanie do wypoczynku, program poleceń pracowniczych, program inicjatyw KAIZEN)
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego z dostępem do nowoczesnych technologii w jednej z największych firm w regionie
  • wysokie standardy BHP
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole